Mario'yu bir de keman eşliğinde oynayın

Arda Gündüz
Arda Gündüz 9.07.2010 - 12:17
Oyun ve klasik müzik bir arada
Nintendo'nun tüm oyunculuğa armağan ettiği en büyük kahraman olan Mario, hâlâ bizimle ve uzun yıllar daha bizle olmaya devam edecek. Bu kahramanla birlikte, özellikle TV atarilerindeki oyunlarda çalan müzikler de unutulmazlar arasında yerini aldı. Peki bu müziklerin keman versiyonunu dinlemek ister misiniz? İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mario'yu bir de keman eşliğinde oynayın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×