Mark Hamill, Star Citizen'ın hikayesinde yer alıyor

Mark Hamill, Star Citizen'ın hikayesinde yer alıyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.12.2017 - 13:34
Luke Skywalker, Star Citizen kadrosunda.

Star Wars: The Last Jedi hazır vizyondayken, Luke Skywalker karakterine hayat veren ikonik isim Mark Hamill'ın Star Citizen'ın tek kişilik hikaye modu olan Squadron 42 isimli hikayede hayat verdiği karakteri ortaya çıktı. Mark Hamill'ın hayat veridği karakter olan Lt. Cmdr. Steve " Old Man" Colton, oyunda büyük bir role sahip olacak.

Mark Hamill, Star Citizen'da!

Cloud Imperium Games, Mark Hamill'ın karakterini içeren bir ara sahne ve diyalogları oyuncular ile paylaştı. Oyunun ilk bölümünde gerçekleştiği belirtilen bu sahnede en çok dikkat çeken detay, yönettiğimiz karakterin diyaloglar sırasında cevap vermeden önce düşüncelerini duymamız. Ayrıca, oyunda uçuracağımız ilk gemi olan Aegis Gladius'u görüyoruz. Odin sisteminde bulunan UEES Stanton'da başlayan hikayede Mark Hamill'in karakteri Steve Colton'un wingman'i olarak görev alıyoruz.

Star Citizen - Squandron 42, Mark Hamill'in oyunlardaki ilk deneyimi değil. Batman oyunlarında Joker'in sesi ile akıllara kazınan isim, Kingdom Hearts: Birth by Sleep, Yakuza, X2, Wing Commander, Call of Duty 2, Soldier of Fortune gibi oyunlarda da seslendirme yapmıştır.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 09:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Archkin
Archkin 22.12.2017 09:01
Ortada bi oyun yok bol bol ''şuna indirim yaptık hadi satın alın'' var.
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 08:03
Hala 45 usd. 20 falan olsa alırım da, 45 büyük para. Alpha için sıkıntılı rakamlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×