Mark of Kri

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Görünmezlik – Başlangıç ekranında sırasıyla Kare , O , X , Kare , O , Kare , X , O , X , Kare , O , X tuşlarına basın.Daha sonra “Cheats” bölümüne girin.Son kart görünmezlik olmalı.X tuşu ile aktif yapın.
Alınan sağlık paketleri %100 doldurur – Başlangıç ekranında sırasıyla, X , X , X , X , Kare , Kare , Kare , Kare , O , O , O , O tuşlarına basın.
Sonsuz ok için – Başlangıç ekranında sırasıyla X , O , Kare , Kare , X , Kare , O , O , X , Kare , Kare , X tuşlarına basın.
Daha güçlü düşmanlar için – Başlangıç ekranında sırasıyla, X , O , Kare , Kare , X , Kare , O , O , X , O , O , X tuşlarına basın.
Daha güçsüz düşmanlar için – Başlangıç ekranında sırasıyla, X , O , O , Kare , X , Kare , Kare , O  tuşlarına basın.
Silah seçmek için – Bütün bölümlerdeki “Tuku” ları bulursanız istediğiniz bölümde istediğiniz silahı kullanabilirsiniz.
Daha fazla kostüm için – Bütün arenaları bütün savaşma şekilleriyle bitirmelisiniz.Böylece ekstra kostümler açılacaktır.
Mark of Kri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×