Mark of the Ninja hem çıkışını yaptı, hem de videosunu yayımladı

Mark of the Ninja hem çıkışını yaptı, hem de videosunu yayımladı

Furkan İlbay
Furkan İlbay 8.09.2012 - 12:56
Shank'in yapımcısından, 2 boyutlu gizlenme oyunu
Xbox 360'a özel olarak geliştirilen gizlenme oyunu Mark of the Ninja, Xbox Live Arcade aracılığı ile çıkışını gerçekleştirdi.

Mark of the Ninja hem çıkışını yaptı, hem de videosunu yayımladı
Shank'ten de hatırlayacağımız oyunun yapımcısı Klei Entertainment'in duyurduğuna göre Mark of the Ninja XBLA üzerinden 1200 Microsoft puanına erişilebilir durumda. Oyunun hikayesine baktığımızda ise 2 boyutlu bir alemde, tipik bir ninjayız ve gizlenme yeteneklerimizi öldürme yeteneklerimizle harmanlayarak, platform şeklindeki oyunu bitirmeye çalışıyoruz.

Oyunda karanlığı bir özellik veya kıyafetimiz  de kapkara olduğu için bir kamuflaj stratejisi olarak kullanabilmek de mümkün kılınıyor. Çıkışıyla birlikte bir de çıkış videosu yayımlayan Mark of the Ninja'nın oynanışı içeren videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 15:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×