1/2

Mark of the Ninja

Mark of the Ninja

Esra Gölbaşı - Kopram
Esra Gölbaşı - Kopram 2.02.2013 - 13:35
Işık her yeri aydınlatır mı ?
Artılar:
-Kendi türündeki en iyi stealth oyunlardan bir tanesi.
-Silahlar,özellikler ilk başta az görünse de oldukça iyi ve içinde bulunduğu dünya da düşmanların üzerinde ki etkileri oldukça tatminkar
-Oyunun sonuna doğru çalan müzik ve sonundaki tema beklenmeyecek derece de iyi.

Eksiler:
-Sağa sola zıplarken düşman askerinin 1 cm gerisinde olduğumuz halde farketmemeleri oyun oynanabilirliği açısından sıkıntı verebiliyor.
-Düşman çeşitliliğinin az oluşu ve düşmanları verebilecekleri tepkilerin az oluşu oyunu kolaylaştırıyor bir süre sonra.(eğer ikinci kez başladıysanız oyunu başlarda bırakabilirsiniz bu yüzden


Grafik: 75
Ses: 75
Oynanabilirlik: 85
Senaryo: 78

Genel:78


Platform oyunları Prince of Persia'nın atari de ki oyununu oynamam ile ilgimi daha fazla çekmişti.Daha sonraları ise platform oyunları yükseldi ve hızlı bir düşüş gösterdi.Oyun şirketleri platformdan çok diğer yapımlara yöneldi.Ne yazık ki bir elin parmaklarını geçemeyecek kalitede platform oyunları çıkar oldu ve onlardan bazıları da oynamaya değer.O değerli oyunlardan biri de acaba Mark of the Ninja mı olacak ?

Mark of the Ninja
"I am here to help you ,rule number one : Don' t get me killed... "

Hikaye en basit haliyle bir kalana bağlı olduğumuz ninja topluluğunda bir ninja olarak başlıyoruz.Üzerimize dövmeler yapılıyor ve klan lideri tarafından görevlendiriliyoruz.Görevler oldukça iyi kurgulanmış şu al bunu getirden farklı olmasını sunum şekli kabul edilebilir hale getiriyor.Oyuna başladığımızda advisor diyebileceğimiz bir yardımcı ile başlıyoruz bize öğüt veriyor, yapmamız gerekenleri anlatıyor.

"You pick the wrong guy to rob sensei."

Oyun haliyle ninja temalı olunca çok fazla ışıkla,güneşle,aydınlatma ile işimiz olmuyor.Daha doğrusu aydınlık yerler bizim için sorun teşkil ediyor buna yıldırımın anlık ışık parlamaları da dahil.Oyunda öldürme ya da gizlenmek için zamanlama olarak en çok sıkıntı veren durumlardan bir tanesi yıldırım parlamaları.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×