Marvel, bir süper kahramanı daha öldürüyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 7.03.2022 - 16:08
Üzüntü veren gelişme, Marvel'in bu hafta yayınladığı çizgi romanda, bir süper kahramanı daha öldürdüğü ortaya çıktı.

Marvel hayranlarını üzecek bir haber ortaya çıktı. Ne yazık ki Marvel süper kahramalnarından biri daha, bu hafta yayınlanan çizgi romanda hayatını kaybetti. Bu da önümüzdeki dönemlerde gelecek olan yapımlardan birinde, bir kahramana veda edeceğimiz anlamına geliyor. Ölüm, Avengers seviyesindeki bir karakterin ölümü olduğundan, spoiler yemek istemiyorsanız yazıdan çıkmanızı tavsiye ediyoruz.

Marvel, bir süper kahramanı daha öldürüyor

Marvel Comics'ten çıkanlar arasında bu hafta gelen büyük bir ölüm var. Devil's Reign'in 5. sayısında Daredevil'in (Matt Murdock) ölümünü görecekler. Daredevil: Korkusuz Kadın #3 bir hafta önce piyasaya sürüldüğünde ve Elektra'ya Matt'in ölümü hakkında bilgi verildiğinde ortaya çıktı.

Marvel, bir süper kahramanı daha öldürüyor

Murdock'ın ölümü hakkında elimizde önemli bir detay bulunmamakla birlikte, çizgi roman Murdock'un dairesinde öldürüldüğünü ve baş şüphelinin Belediye Başkanı Wilson Fisk olduğunu gösteriyor. Zira Fisk, Mor Adam'ın güçlerini kullanarak anılarını geri almayı başarıyor ve Murdock'un Daredevil olduğunu fark ediyor.

Daredevil bir Avengers üyesi miydi?

Daredevil, Marvel çizgi romanlarında bir İntikamcıdır ve onlara birçok önemli davalarında yardımcı olmuştur. 1960'lar, 1970'ler ve 1980'ler boyunca birkaç kez onlarla birlikte çalıştı ve 2000'lerde Yeni Yenilmezler haline gelen ekibin Ryker Adası'ndan kaçanları yakalamasına yardım etti. Her ne kadar direkt takımın içinde yer almasa da, serinin takipçilerinin onu Avengers üyesi olarak saydıkları da doğrudur.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 16:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2022 19:13
herşeyi kadına çevirin. ondan sonra eşcinsel kahramanlarda cıkar. Eternals da temelini attılar zaten. herşeyi mahvetmeye devam
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2022 22:44
eternals bu işlerden en uzak olanıydı ama arada ki farkı anlamaman normal.
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2022 12:15
Yeni eşcinsel ya da farklı ırklardan yapmak yerine zaten olan bir karakteri değiştirip durmalarına ayar oluyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2022 10:18
Daradevil de mi kadın oldu :D Şu dandik hikayeleri daha fazla kişiye satmak için atmadıkları takla kalmadı. Yaşasın vahşi kapitalizm
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2022 18:16
Ölür ölür dirilir kanka kafana takma. Adamlar evreni toza çevirip geri getiriyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2022 17:13
Tanrı günahlarını affetsin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2022 16:29
Allah rahmet eylesin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel, bir süper kahramanı daha öldürüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×