1/4

Marvel Heroes (Röportaj)

Marvel Heroes (Röportaj)

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.11.2013 - 16:28
Yeni karakterler yolda!
"Röportajın orijinal halini üçüncü sayfadan itibaren okuyabilirsiniz."
Diablo 2'nin yaratıcılarından David Brevik ve ekibi Gazillion Entertainment'ın hazırladığı yeni MMORPG/Aksiyon oyunu Marvel Heroes için ilk büyük yama 2.0 yakın zamanda geliyor. Oldukça beğenilen ve kısa zamanda yüksek bir kullanıcı kitlesine ulaşan oyun için yapımcı ekibe hem yeni yama, hem de filmler ve oyuncuların beklentileri hakkında birkaç soru sorduk.

Marvel Heroes (Röportaj)
İşte Marvel Heroes röportajımız:

Haziran ayındaki çıkışının ardından 6 ay geçti. Marvel Heroes şimdiye kadar nasıl gidiyor Gazillion için? Marvel Heroes’taki oyuncuları heyecanlandıran en ilgi çekici özellik nedir?
Marvel Heroes iyi gidiyor ve geçtiğimiz günlerde 1.6 milyon kayıt rakamını geçmtik. Oyuncular sevdikleri Marvel karakterleri ile oynamaktan ve çizgi romanlardaki kötü adamlar ile tıpkı film ve çizgi romanlardaki gibi dövüşmekten haz duyuyorlar.

Şimdi ise ilk büyük yamanız olan 2.0 yamasını yayımlamaya hazırlanıyorsunuz. Hikaye anlatımı ve karakterler konusunda ilgi çekici nokta ne olacak? Bu konularda yeni Marvel filmleri sizleri yönlendiriyor mu? Yeni yama ile ilgili daha fazla detay verebilir misiniz?
Evet. Oyun içerisindeki kostümler, düşmanlar, kötü karakterler ve mekanlar filmlerden esinlenerek hazırlanıyor. 2.0 yaması ile gelecek olan Asgard şu zamana kadar Marvel Heroes için gelmiş en büyük yama olacak. Bunun yanında yama yeni motion çizimler ile desteklenerek hikayeyi geliştirecek.

Ayrıca Bifrost Bridge'i açacak yeni bölgeler ve sunucu çaplı görevler bulunacak, Loki ile ilk defa kötü karakteri yönetebileceksiniz. Yeni kahraman başlangıç sırlamalası bulunacak ve bu defa 9 karakter olacak. Legendary eşylar ve daha fazlası da yama ile gelecek.

Marvel Heroes (Röportaj)

Marvel Heroes’in en büyük sorunlarından biri PvP sisteminin olmaması. 2.0 bu konuya da değinecek mi?

PvP sistemi 2.0 ile gelmeyecek fakat yakın zamanda getirmeyi düşündüklerimiz arasında PvP de mevcut.

Marvel Heroes üzerinde filmlerin olumlu etkisi oluyor mu? Oyunculardan çıkmış olan filmleri kullanarak oyun için verdikleri geri bildirimler oluyor mu?
Kesinlikle! Oyuncular, oyun içerisinde filmlerde kullanılmış olan kostümleri görmekten zevk duyuyorlar.

Gazillion’un gelecekte Hollywood ile anlaşarak ortak bir film çıkarma fikri bulunuyor mu? Assassin’s Creed veya Prince of Persia gibi.
Bir film projesi için herhangi bir planımız bulunmuyor, bizim genel odağımız Marvel Heroes oyunu.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×