Marvel kahramanları sanal gerçeklik yolunda

Marvel kahramanları sanal gerçeklik yolunda

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.07.2017 - 13:32
Marvel: Powers United VR duyuruldu
Haftasonu gerçekleştirilen D23 etkinliğinde Disney ve doğal olarak Marvel tarafından birçok duyuru ile karşılaştık. Gelecek olan film ve televizyon projeleri dışında tabi ki oyunlara da değinildi. İşte bu bağlamda Marvel kahramanlarının yer aldığı yeni bir oyunun duyurusu da gerçekleşti.

Marvel'ın Oculus ortaklığı ile geliştirdiği Marvel Powers United VR oyunu, adından da anlaşılabileceği gibi sanal gerçeklik oyunu olacak. Oculus Rift'e özel olarak geliştirilen oyunda Hulk, Kaptan Marvel, Ronan ve Roket Rakun gibi Marvel evreninden aşina olduğumuz birçok kahramanı yönetme şansına sahip olacağız. Şimdilik bu 4 karakter açıklansa da 2018 yılında çıkacak oyun için yeni karakterlerin geleceği de duyuruldu.

Oculus Rift ve kontrolünü çok daha iyi bir hale getiren Touch desteğine de sahip olan oyunda multiplayer modunun yanı sıra co-op oynama imkanı da bulunacak. Ayrıca farklı oyun modlarının ve görevlerin olacağı da belirtiliyor. özellikle ilk defa kullanılan co-op modunun nasıl olacağı merak konusu. Oyunun tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 08:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×