Marvel Rivals Konsol Beta Tarihleri Açıklandı

Tunay Şahin 26.06.2024 - 20:10
Marvel Rivals için konsol betası duyuruldu. PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Steam kullanıcıları 23 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında katılabilecek.

Geçen ayki kapalı alfanın ardından Marvel Rivals için bir kapalı beta testi duyuruldu. Bu kez PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Steam oyuncuları da katılabilecek. Test, 23 Temmuz saat 18:00'de ET'de başlayacak ve 5 Ağustos saat 03:00'e kadar devam edecek.

Marvel Rivals Konsol Beta Testinin Ayrıntıları

Beta, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'daki oyunculara açık olacak ve seçilenler oyunun diğer sürümlerle çapraz oyun özelliğini test edebilecek. Konsolda katılmak isteyenler, bir anket doldurmalı ve seçilip seçilmediklerini görmek için bir e-posta beklemelidir. Ankette katılımcılara PvP shooter oyunlarının yanı sıra Marvel çizgi romanları, dizileri ve filmlerine aşinalıkları hakkında sorular soruluyor. NetEase, çeşitli platformlardaki oyuncular arasında iyi bir karışım sağlamak amacıyla çapraz oyunu test ediyor.

Marvel Rivals Konsol Beta Testinin Ayrıntıları

Steam kullanıcıları için süreç biraz farklı olacak. 20 Temmuz'dan itibaren Marvel Rivals Steam sayfasında erişim talebinde bulunmak için bir seçenek olacak ve "seçilenler derhal bilgilendirilecek".

Maalesef, NetEase'in bu Marvel Rivals testi için tam olarak kaç katılımcıya ihtiyacı olduğunu bilmiyoruz, bu nedenle kaydolmak isteyenler mümkün olan en kısa sürede başvurmalılar.

Betada Bulunacak Karakterler, Harita ve Modlar

Teste katılan oyuncular, Adam Warlock, Black Panther, Doctor Strange, Groot, Hela, Hulk, Iron Man, Loki, Luna Snow, Magik, Magneto, Mantis, Namor, Peni Parker, Punisher, Rocket Raccoon, Star-Lord, Storm, Scarlet Witch, Spider-Man ve Venom gibi karakterlerden seçim yapabilecekler. Şimdiye kadar açıklanan tüm kadro bu kadar, bu nedenle kapalı beta için seçilenler oynanabilir karakterlerin tümü hakkında bir fikir edinebilecekler.

Marvel Rivals'ın konsepti tamamen Çoklu Evren ile ilgili ve beta testi oyuncuların iki konumdan dört haritayı kontrol etmelerine olanak tanıyacak. Yggsgard'da (Yggdrasil ve Asgard'ın bir karışımı) Yggdrasill Yolu haritası ve Kraliyet Sarayı bulunurken, Tokyo 2099'da Shin-Shibuya ve Spider-Islands bulunuyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2024 16:48
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2024 13:54
İlk çıktığında biraz oynar salarım uzun süreli oynayacağımı pek sanmıyorum oyunu PC den oynayacağım
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2024 21:58
19 Temmuz saat 23:59’dan itibaren kardeşiniz mauzdan duman çıkarmaya başlar gençler
MK Okuru
MK Okuru 27.06.2024 01:41
Kendinden emin, özgüvenli yazmışsın. Seçilenler bilgilendirilecek diyor ama bir MK okuru seçilmez seçer. Sana şimdiden keyifli oyunlar.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Marvel Rivals Konsol Beta Tarihleri Açıklandı
İlginizi Çekebilir