Marvel’s Avengers'ın yeni oynanış videosu Comic-Con'da gösterilecek

Marvel’s Avengers'ın yeni oynanış videosu Comic-Con'da gösterilecek

Furkan Güler
Furkan Güler 12.07.2019 - 14:08
Çıksa da oynasak artık.

Marvel hayranlarının merakla beklediği yeni yapım olan Marvel’s Avengers kanadından yeni bir haber geldi. Co-op oynanış yapısıyla ön plana çıkartılan oyunu yeni oynanış videosu, San Diego Comic Con etkinliğinde gösterilecek. Ancak bu oynanış videosunun internette yayınlanmayacağı açıklandı. Basın mensuplarının davet edildiği bu etkinlikten sonra, oynanış videosunun neler içerdiğini etkinliğe katılan basın mensuplarından öğreneceğiz. Square Enix tarafından sadece Marvel’s Avengers'a özel düzenlenecek panelde basın mensupları aynı zamanda oyunun geliştiricileriyle konuşma imkanına da erişecek. Panelde oyunun detaylarının gösterileceği söylenirken, internette yayınlanması için özel bir videonun da gösterileceği tahmin ediliyor.

Marvel’s Avengers'ın yeni oynanış videosu Comic-Con'da gösterilecek

Tüm bunların yanında geçtiğimiz günlerde Crystal Dynamics ekibi, Yakın ve uzak dövüş mekaniklerini ellerinden geldiğince sade tuttuklarını belirtirken, karakterlerin oynanış esnasında hiçbir zaman birbirine karışmayacağını söylemişlerdi. Yani oyunda Hulk ile oynarken, arkadaşınız başka bir karakteri seçtiğinde sizin savaş alanınıza diğer karakterler tabiri caiz ise salça olmayacak ve oyun zevkiniz baltalanmayacak. Bu da daha temiz bir oynanış alanı sunacak. PS4, Xbox One ve PC platformu için 15 Mayıs 2020 yılında çıkacak olan Marvel's Avengers bakalım beklentileri karşılayacak mı?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 09:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2019 09:51
Thor'un göğsüne ses sistemi takmışlar.
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2019 23:37
kostüm ve yüzlerde düzeltmeler yapılacağı söylendi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×