Marvel sinematik evrenine müslüman kadın kahraman katıldı

Marvel sinematik evrenine müslüman kadın kahraman katıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 15.05.2018 - 11:04
Pakistanlı süper kahramanımıza merhaba diyebilirsiniz.

2008 yılından bu yana etrafında milyonlarca seyirci toplamayı başaran Marvel, bugün global anlamda büyük bir seyirci kitlesine hitap ediyor. Son olarak Avengers: Infinity War ile birlikte gişe rekorları kıran Marvel, kendi sinematik evrenine katacağı yeni kahramanı duyurdu. Son filmde kahraman kadrosunu senaryo yüzünden küçülten yapımcılar, yeni filmlerde boy göstermek üzere kadroya Ms. Marvel'ın ekibe katıldığını açıkladılar. Direkt olarak Marvel patronu Kevin Feige tarafından yapılan bu açıklama, BBC Arabic üzerinden duyuruldu.

Ms. Marvel, Marvel'ın sinematik evrenine katıldı

Hikayede müslüman olması ile kendini diğer süper kahramanlardan ayıran Ms. Marvel'ın, filmlerde nasıl bir rol alacağını merak ediyoruz. Gerçek adı Kamala Khan olan Ms. Marvel'a özel bir film çekilip çekilmeyeceği ise henüz belli değil. Şu anda Captain Marvel'ın çekimleri ile uğraştıklarını söyleyen Feige, ayrıca Infinity War'ın ikinci kısmı için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Eğer izleyiciler Ms. Marvel'ı severse, belki de Marvel'dan aynı Black Panther gibi özel bir film görebiliriz. Son olarak Marvel ekibi yaptığı bu tarz atılımlar ile dünyanın her bir yerinde bulunan Marvel hayranlarına ulaşmak istiyor.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 15.05.2018 22:28
Müslüman kadın neden arap oluyor acaba ?! İsviçreli müslümanda var amerikalıda....
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2018 01:56
Pakistan bir arap ülkesi değildir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2018 01:52
Neden müslümanları hep esmer tenlilerden seçiyolar. Burda kapı gibi içi esmer dışı beyaz türkler varken :) neden acaba. Cevap basit. Bütün amerikan kültürü bizi yoksaymak zorunda da ondan. Ignore et et de bi yere kadar. Ona da neden diyen varsa 15 temmuza bi baksın takvimlerden :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2018 20:35
Müslüman mı ne alaka şimdi hayır dini savunduğumdan yada eleştirdiğimden değil.Sonuçta sonradan oluşturulmuş bir evren dinleri olması mı gerekiyor?
Hadi bu müslüman diğerleri hristiyan mı o zaman?
Dışarıdan baktığın zaman dinle alakalı bir görüntüsü de yok.Herhalde gücünü kullanırken Allahuekber der
Kalan Karakter : 300 Gönder
HevSuit
HevSuit 15.05.2018 17:36
Tüm dünyayı kabileci milliyetçilik anlayışı adı altında kolonileştiriyorlar bu mal değnekleri de ayrımsız,eşit marvel diye hayranlık duysunlar..tüm dünya globalleştirildi artık insan ırkı bütünleşiyor..gel gelelim bu hayra alamet mi ? Tabiki de değil (i) dünyayı yöneten üstün zümre soyunu uzaya taşırken sizin nesilleriniz dünyada gaz soluyor olacak ve sizlere lanet okuyacaklar..yaşayın bu insanın insana değer verdiği günlere tatlı uykular..tüketin,israf edin..hepimiz aynı gemideyiz batarken götümle gülecem bunlara..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 14:35
Bıkmadılar süper kahraman filmlerinden 1 tanesi güzel olsa bari!!!!
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2018 09:29
Sen bıktıysan adamlar niye bıraksınlar ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×