Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 29.09.2021 - 21:09
Marvel's Spider-Man 2'nin ilk oyuna daha karanlık bir yapıya sahip olacağını açıklayan Marvel yetkilisi, Wolverine hakkında da konuşuyor.

''Insomniac'ın ilk Spider-Man oyunu bir Star Wars olsaydı, 2023'de piyasaya sürülmesi beklenen devam oyunu kesinlikle The Empire Strikes Back olurdu'' diyen Marvel'ın yaratıcı başkan yardımcılarından olan Bill Rosemann, Marvel's Spider-Man 2'nin ilk oyuna göre daha 'karanlık' bir yapıya sahip olacağından da bahsetti. Marvel's Wolverine hakkında da kısaca konuşan Rosemann, yayımlanmış olan fragmanın bolca 'Easter Egg' içerdiğinden bahsetti.

Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

Oyun dünyasındaki en çalışkan stüdyolardan bir tanesi olduğunu kanıtlamış olan Insomniac Games, aynı zamanda Spider-Man haberleriyle oyuncuları nasıl şaşırtacağını da çok iyi biliyor. 2020 yılı içerisinde de sürpriz bir Miles Morales duyurusu ile hayranlarının karşısına çıkmış olan stüdyo, düzenlenmiş olan PlayStation etkinliğinde, hayranlarına çok daha büyük sürprizler sunmuştu. Sony'nin en ünlü stüdyolarından bir tanesi olan Insomniac Games, aynı zamanda Ratchet & Clank serisinin de geliştirici ekibi. Insomniac, PlayStation tarafının yeni nesildeki en büyük kozu olacak gibi gözüküyor.

Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

Şimdiye kadar Insomniac Games'in Spider-Man evreninde gördüğümüz her iki Spider-Man'i de içerecek olan Marvel's Spider-Man 2, evrenin en önemli kötülerinden bir tanesi olan Venom'u da içerisine katıyor. 'This Week In Marvel' etkinliğine katılan Bill Rosemann, yeni Spider-Man oyunu hakkında bazı yeni bilgilere değindi. Rosemann, oyun hakkında açıkça pek fazla bilgi vermek istemese de; Spider-Man 2'nin önceki iki oyundan daha karanlık bir yapıya sahip olacağını doğrulamış oldu. Bir Star Wars benzetmesiyle karşımıza çıkan Rosemann, Spider-Man hayranlarını oldukça heyecanlandırmış gibi gözüküyor.

Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

''İlerleyen zamanlarda Wolverine'in ne zaman piyasaya sürüleceğini açıklayacağız'' diye konuşmasına devam eden Rosemann, ''Wolverine hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, geri dönün ve paylaştığımız fragmanı inceleyin. Bir sürü detay ve Easter Egg ile dolular'' cümlesini kuran Rosemann, fragmanda yer alan ve fark edilmeyen sürprizleri işaret etti. Geçtiğimiz günlerde Wolverine'in de daha çok 'yetişkin' tarzda bir oyun olacağının bilgisini veren yetkililer, oyunculara beklenen haberi vermişti. Spider-Man 2 ile birlikte Wolverine'le de karşımıza çıkan Insomniac Games, kendi Marvel evrenini genişletmeye devam edecek gibi gözüküyor. PlayStation etkinliğinde yayımlanmış olan şık Spider-Man 2 fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2021 00:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2021 01:06
Demiştim ilk Spiderman çok aptal espirileri olan çocuklara delilere hitap eden bir oyundu şöyle karanlık bir oyun bekliyordum aklın yolu bir oyun yapımcılarıda aynı şeyi düşünmüş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 30.09.2021 17:52
Umarım öyle olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 15:13
Daha karanlık? Ana karakter Miles Morales'mi olacak gene :)
Hani kelime oyunu mu, ölümcül sjw işareti mi, yoksa atmosfer olarak mı?
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 17:12
Dostum gerçekten büyük sorunlarının olduğunu düşünüyorum.
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 16:15
Kötü karakter Venom olduğu için. Hemen sjw muhabbetine getirmişsin konuyu. Kaç yaşındasınız yavrum siz? Amacınız ne?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 10:26
Ben nedense bu Sony oyunlarını çok seviyorum şahsen tabiki sizleri bilemem pleystation oyunları gerçekten muazzam pahalı olabilir fakat hakkını veri paranin
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 16:13
Hiç bir oyuna 900 tl verilmez. Sen zenginsin galiba. Geniş geniş konuştuğuna göre.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2021 22:56
Wolverine'de kan olmasın diye robot kestirmezler umarım
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 16:11
01.16 wolverine ne açık dünya ne de yarı açık dünya için uygun bir seri değil.
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 01:16
Wolverine bence yarı açık dünya olucak ve ağır bir oyun olacak tıpkı god of war gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×