Marvel, The Eternals filminin ilk fragmanını yayınladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.05.2021 - 16:34
Marvel Sinematik Evreni'nin en merak edilen filmlerinden biri olan The Eternals için ilk fragman geçtiğimiz dakikalarda geldi.

Marvel geçtiğimiz dakikalarda The Eternals filminin ilk fragmanını yayınladı. Kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmin fragmanına baktığımızda hem hikaye adına hem de Marvel Sinematik Evreni ile bağlantısı hakkında önemli ipuçlarına yer verildiğini görüyoruz. Fragmanda aksiyon sahneleri yer almasa da filmin nasıl bir işleyişe sahip olacağı konusunda fikir verici sahneler bulunuyor.

The Eternals filminin ilk fragmanı yayınlandı

Filmde ana karakterlerimizin dünyaya geliş hikayesi ve burada yaşadıkları olaylar konu edinecek. Zaten fragmana göz attığımızda da binlerce yıl önce dünyamıza geldiklerini ve medeniyetin gelişmesi konusunda önemli adımlar attıklarını görüyoruz. Fragmanda tabi ki ilk geliş dönemlerinin ardından günümüze kadar uzanan bir dönemin anlatılacağını da anlıyoruz. Fragmanın sonunda ise direkt olarak diğer Marvel filmlerine bağlanan bir diyaloğa yer verilmiş. Kostümleriyle de görme şansına eriştiğimiz grup kendi aralarında Iron Man ve Steve Rogers'ın gidişi ardından Avengers'a kim liderlik edeceğini tartışıyor. 

Son olarak Nomadland filmi ile en iyi yönetmen Oscar'ını kucaklayan Chloé Zhao tarafından yönetilen filmde Angelina Jolie (Thena), Salma Hayek (Ajak), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Brian Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) ve Don Lee (Gilgamesh) gibi önemli oyuncular yer alıyor. Bu ana kadro dışında filmde ayrıca Kit Harington (Dane Whitman), Gemma Chan (Sersi) ve Barry Keoghan (Druig) gibi oyuncuların olacağı da sonradan açıklanmıştı.

Marvel faz 4'ün en merak edilen filmlerinden biri olan The Eternals'ın Kasım 2021'de gösterime gireceğini de hatırlatalım.

Marvel, The Eternals filminin ilk fragmanını yayınladı

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 18:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2021 12:39
Boş film
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2021 00:08
sprite varda neden fanta ve coca cola yok :)
System32
System32 26.05.2021 09:47
ne kadar komik yaa gülmekten öldüm az daha komik yap da gülmekten ölmeyeyim hatta sen bu esprinin patentini al ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2021 09:24
Thanos Evrenin Yarısını sildi. Neredeydiniz? Sizinde yarınız silindi heralde. Sesiniz çıkmadığına göre.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2021 20:25
Artık Marvel'da değişik bir şeyler yapmalı. Hep aynı tas, aynı hamam..
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2021 15:27
Değişik işte körmüsün
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2021 12:24
sinematografik olarak diğer marvel işlerine kıyasla daha epik kareler var gibi geldi fragmandan.. görsel açıdan doyurucu bir şey izlesem yeter benim için beklentim çok yok zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel, The Eternals filminin ilk fragmanını yayınladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×