Marvel vs Capcom 3' e yeni karakterler

Burçin Aygün
Burçin Aygün 30.11.2010 - 14:35
Daha gelecek çok kişi var

Marvel vs Capcom'un yeni versiyonu olacak olan Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds için  Ryota Niitsuma'nın açıklamasına göre daha gelecek olan tam on yeni karakter daha var. Şimdiye kadar oyun için 28 karakter açıklanmıştı. Bu yeni açıklama ile beraber toplamda 38 karakter ile oyuncuları bekliyor olacak MVSC3.

Niitsuma'nın açıklamasına göre bu yeni on karakter yakın zamanda tek tek açıklanacak. Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds hem PlayStation 3 hem de XBox 360 için Şubah 2011'de piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel vs Capcom 3' e yeni karakterler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×