Marvel vs Capcom 3 ne zaman çıkıyor?

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 17.11.2010 - 10:07
Marvel mi döver, Capcom mu?

Marvel ve Capcom karakterlerinin bir araya geldiği dövüş oyunu Marvel vs Capcom 3, Capcom için büyük önem taşıyor. Uzun bir süredir geliştirilmekte olan yapım için Capcom nihayet bir çıkış tarihi verdi.

Marvel tarafında Magneto, M.O.D.O.K., Spider-Man, X-23, Dormmamu, Thor, Deadpool, Hulk, Wolverine, Iron Man, Captain America, Doctor Doom, Super-Skrull, She-Hulk ve Shuma-Gorath yer alırken; Capcom tarafında Arthur, Nathan "Rad" Spencer, Wesker, Tron Bonne, Viewtiful Joe, Amaterasu, Dante, Ryu, Morrigan, Chris Redfield, Felicia, Trish and Chun-Li, Zero ve Jill Valentine isimli dövüşçüler yer alacak.

Marvel vs Capcom 3, Xbox 360 ve Playstation 3 için 18 Şubat 2011 tarihinde çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel vs Capcom 3 ne zaman çıkıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×