Marvel vs Capcom 3'te gönüllerin şampiyonu ufaklık

Murat Sağlam
Murat Sağlam 1.08.2011 - 11:29
Sekiz yaşında ama büyüklere kök söktürüyor
EVO 2011, dünyadaki bütün dövüş turnuvalarını yok eden dövüş turnuvası olarak bilinir. Hatta bazıları "bir EVO 2011, bin tane başka dövüş turnuvasını yok eder"diye betimlemeler yaparlar.

EVO 2011'de Marvel vs Capcom 3'ün şampiyonu başka biri oldu belki ama gönüllerin şampiyonu (bu kavram bir tek Türkiye'de var herhalde) olan bu sekiz yaşındaki ufaklık, büyüklere uzun süre kök söktürdü. İşte bu ufaklığın bir dövüşünden görüntüler:

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel vs Capcom 3'te gönüllerin şampiyonu ufaklık

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×