Marvel vs Capcom: Infinite için yeni oynanış videosu

Marvel vs Capcom: Infinite için yeni oynanış videosu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.08.2017 - 14:52
Yayınlanan video ile Jedah, Dormammu vs Ghost Rider, Firebrand dövüşünü izliyoruz.
Capcom, Gamescom bünyesinde yaptığı etkinlikte Marvel vs Capcom: Infinite için yeni bir video yayınladı. Videoda 2v2 modunu izliyoruz. Ghost Rider ve Firebrand'i aynı takıma koyan Capco, dğer takıma da Dormammu ve Jedah'ı yerleştiriyor. Muhteşem kombolar ve özel güçler içeren oyunu izlemesi kesinlikle eğlenceli.

Hikaye modu da içeren oyun birden çok farklı çevrimiçi ve çevrimdışı modlara sahip olacak.Ultron Sigma'nın iki Infinity taşını birleştirerek Marvel ve Capcom evrenlerini birleştirmesi ile başlayan olaylar, Jedah'ın Symbiote yaratığı oluşturmak istemesiyle devam ediyor. Bu olay tabi ki kahramanların ve beklenmedik dost Thanos'un geri kalan Infinity taşları ile karşı koymasıyla büyüyecek.

Videoda gördüğünüz üzere Infinity Stone'ların oyunanış üzerindeki etkisi büyük. Ölen takım arkadaşınızı bile tekrar canlandırabiliyorsunuz. Marvel vs. Capcom: Infinite, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 19 Eylül'de çıkış yapacak. Yayınlanan yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 22:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 10:44
İnjustice 2 varken bu çöp ten farklı değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×