Marvel vs Capcom: Infinite'da Jedah sürprizi

Marvel vs Capcom: Infinite'da Jedah sürprizi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 17.07.2017 - 10:31
Biz şok!
Capcom'un sevilen oyunu Darkstalkers'dan tanıdığımız Jedah dün yapılan Marvel vs Capcom: Infinite gösteri maçında ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde tüm karakter listesi sızan Marvel vs Capcom: Infinite, Evo 2017 sırasında yapılan gösteri maçında Jedah'ı tanıttı. Aşağıda görebileceğiniz oynanış videosunda, oyuna yeni eklenen Guardians of the Galaxy'den bildiğimiz Gamora ile birlikte Jedah'ı da görmek mümkün.

FGC Arena'nın yayınladığı bu videonun başında yer alan Gamora, nerede olursa olsun kılıcı sayesinde yakındaki rakiplerini, silahı sayesinde de uzaktaki rakiplerini vurabiliyor. Darkstalkers 3'deki haline benzeyen Jedah ise daha hızlı ve modern bir imaj ile karşımızda. Şu an için önceki oyunu olan Marvel vs Capcom 3'den daha basit görünen oyun içi Capcom, sanki hem yeni oyuncuları çekmeye çalışırken bir yandan da hardcore hayranlarını tatmin etmeye çalışmış.

Marvel vs Capcom: Infinite'da Jedah sürprizi
Marvel vs Capcom: Infinite 19 Eylül'de Amerika'da 21 Eylül'de de Avrupa'da çıkacak. Oyunu denemeyek isteyen oyuncular da Marvel vs Capcom: Infinite'in demosunu indirip oynayabilirler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 04:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×