Marvel'ın Punisher dizisinin ikinci sezonundan yeni haberler var

Marvel'ın Punisher dizisinin ikinci sezonundan yeni haberler var

Furkan Güler
Furkan Güler 18.02.2018 - 13:45
Dizinin çekimleri ne zaman başlıyor?

Marvel’ın ünlü anti kahramanı Punisher’ın dizisi, çıktığı dönemde oldukça büyük bir ses getirmeyi başardı. Direkt olarak Marvel’ın çizgri romanlarından alınan hikayeyi ekranlara uyarlayan Netflix, dizinin sahip olduğu popülerliğe güvenerek ikinci sezonunun geleceği onayını geride bıraktığımız dönemlerde vermişti. Şimdi ise ikinci sezon çekimlerinin bu ay başlayacağı açıklandı. Başrolünde Jon Bernthal’ın oynadığı dizinin prodüksiyon süreci tam olarak 26 Şubat tarihinde başlayacak.

Marvel'ın sevilen karakteri Punisher için yapılan ve dizinin çekimleri 26 Şubat tarihinde başlıyor

İkinci sezonda Punisher karakterinin başından neler geçecek bilmiyoruz ancak muhtemelen tekrar bir intikam hikayesi ile karşı karşıya kalacağız. İlk sezonda Micro karakterini canlandıran Ebon Moss - Bachrach’ın yanında Karen Page (Deborah Ann Woll), Sarah Lieberman (Jaime Ray Newman), Dinah Madani (Amber Rose Revah) ve Billy Russo (Ben Barnes) karakterlerini de dizide göreceğiz.

Diğer Marvel dizi ve filmlerine nazaran daha gerçekçi bir atmosfer sayesinde izleyiciyi yakalayan Punisher’ın yeni sezonunun, 2019 yılında yayınlanması bekleniyor. Bakalım yeni sezonda Frank Castle, sevenlerin karşısına nasıl çıkacak?

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 14:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2018 19:51
size seneryoyu söyleyeyim,1. sezon sonunda hastanede bıraktığımız o sayko düşman 2. sezonda geri gelecek,muhtemelen micro ve ailesini öldürecek ( keiranı öldüremez onu daredevil da öldürecekler ) bu delirecek sonra bunun üstüne suç,çamur falan atacaklar alın size 2. sezon punisher
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 03:03
Vaay knk harcanıyosun buralarda hollywood sana sahip olmalı bu dizinin senaryolarını yazan adamlar 'senaristler' ne anlarlar be bilirler bi kosu git engin bilgilerini paylas onlar bilmez onlar senarist sonucta
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 01:22
amanın, ne muhteşem tahminler.. özellikle hastanedeki abinin geri geleceğini öngörmek.. yılların birikimini ister bravo.. izlemiş kadar olmuşsun resmen, hiç izlemene ve etrafa yorum yapmana gerek yok...

Ha, eğer biraz merak ediyorsan 2. sezonu, ilki hariç dediklerinin hiçbiri olmayacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2018 21:26
Billy russo zaten jigsaw oldu, 2.sezon baş düşman olacağı belli zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
KingHayran
KingHayran 18.02.2018 16:53
Efsane diziyi dört gözle bekliyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2018 16:39
İşte bu Güzel bir haber.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2018 15:18
"Direkt olarak Marvel’ın çizgi romanlarından alınan hikayeyi ekranlara uyarlayan", hocam emin misiniz? Punisher güzel diziydi ama çizgi romanla, atmosferiyle, hikayesiyle, Frank Castle ı ile çok alakasız, yeni, hiç de sert olmayan bir diziydi. Yeni bir hikaye yazdılar, uyarlama olmaması lazım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×