Marvel's Avengers'ta eğer istersek arayüzü kapatacabileceğiz

Marvel's Avengers'ta eğer istersek arayüzü kapatacabileceğiz

Furkan Güler
Furkan Güler 16.09.2019 - 11:40
Oyun hakkında sevindirici açıklama.

Square Enix tarafından dağıtılan ve oyuncular arasında büyük beklenti oluşturan Marvel's Avengers hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Square Enix ekibinin Tokyo Game Show 2019 etkinliğine katılmasıyla Marvel's Avengers'la alakalı yeni detaylar öğrendik. Oyunun oynanış kısmına değinen yapımcıların belirttiğine göre eğer istersek Marvel's Avengers'ta arayüzü kapatabileceğiz. Arayüz tarafında değişiklik yapmaya izin verileceğini belirten yapımcılar, oyunu isteyenler için daha gerçekçi bir hale sokmaya çalışmışlar. Saf aksiyon sahneleri içeren yapım, özellikle oynanış sorasında karakter animasyonlarıyla süslenen kısımlar sayesinde oyunculara kendini beğendirecek.

Marvel's Avengers'ta eğer istersek arayüzü kapatacabileceğiz

Tüm bunların yanında geçtiğimiz günlerde Crystal Dynamics, her bir karakterin Heroic adında özel bir gücünün bulunacağından bahsetmişti. İlgili güçlere tam olarak yetenek (skill) demekten kaçınan geliştiriciler, bunları kombo olarak nitelendiriyor. Karakterlerin üç tane gruba ayrıldığını belirten Crystal Dynamics, bu grupları support, assault ve ultimate olarak ayırıyor. Captain America'nın destek (support) karakteri olduğunu söyleyen geliştiriciler, destek karakterlerin takımı yönetebildiğini açıklamıştı. Her bir karaktere ayrı roller veren oyun, 5 Mayıs 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Stadia platformlarına çıkacak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 18:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×