Mass Effect 2 PlayStation 3 için geliyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 1.12.2010 - 11:56
Beklenen çıkış tarihi ve içerik bilgileri açıklandı
Daha önce XBox 360 ve PC'ye çıkmış olan Mass Effect 2 için PS3 çıkış tarihi de belli oldu. Öte yandan XBox 360'da çıkmış olan bazı özel ekstaraların da içerik olarak PS3 versiyonuna ekleneceği açıklandı. Bunlardan en önemlisi oyunun üç büyük genişleme paketi ile beraber çıkıp, sırası ile gelecek DLC'lere sahip olması.
Mass Effect 2 PlayStation 3 için geliyor
Gelen diğer önemli bilgiler arasında ise 720p desteği yerine 1080 full-hd çözünürlüğü ile meraklılarının karşısına çıkma olasılığı. Oyunun 21 Ocak 2011 tarihinde PS3'ler için raflarda olması bekleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 2 PlayStation 3 için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×