Mass Effect 2 Playstation 3 sürümü dopdolu

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 10.11.2010 - 16:28
PS3'e daha fazla içerikle geliyor

2010 yılının ocak oyunda çıkan Mass Effect 2 büyük bir ilgi görmüş,  PC ve Xbox 360 kullanıcıları bu güzel oyunu oynama şansına sahip olmuştu.

Sıra Playstation 3 kullanıcılarına geldi.EA, Mass Effect 2'nin PS3 sürümünde; oyuna şu ana kadar çıkmış indirilebilir içerikleri de dahil ettiklerini ve ayrıca oyun için bir de interaktif comic bulunacağını belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 2 Playstation 3 sürümü dopdolu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×