Mass Effect 2, PlayStation 3'e geliyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 10.12.2010 - 10:04
Tarihler açıklandı
PC'ye çıkışı ile birlikte pek çok övgü alan Mass Effect 2'nin PlayStation 3 için resmi çıkış tarihleri açıklandı. Buna göre oyun Avrupa'da 21, Amerika'da ise 18 Ocak 2011 tarihinde raflarda olacak.

Dijital bir çizgi romanın yanı sıra DLC'lere ulaşma imkanı da tanıyacak olan paket, PlayStation 3 sahipleri ile buluşmayı bekliyor.


Mass Effect 2, PlayStation 3'e geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 2, PlayStation 3'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×