Mass Effect 3 hazır mı?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 12.12.2010 - 10:40
EA'nın sitesinde bir şeyler oluyor.
Bu sıralar hiç beklenmedik bir şey oldu ve "Ne kadar kaldı?", "Ne kadarı yapıldı?", "Ne zaman biter?"  diye soru yağmuruna tuttuğumuz Mass Effect 3, bir anda EA'nın ön sipariş listesinde yer aldı.Sitedeki tanıtıcı yazı şöyle:

"Dünya yanıyor. Uzayın çok derinlerinden gelen bir makine ırkı insan ırkını yok edecek saldırısına başladı. Alliance piyadesi Komutan Shepherd olarak insan ırkını kurtarmak adına tek ümidiniz, galaksinizdeki uygarlıkları bir araya getirip Dünya'yı geri almak için son bir saldırı yapmak"


Yarın akşam VGA'da bu oyun hakkında daha fazla bilgi duymayı umuyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 3 hazır mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×