Mass Effect 3 sesleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.11.2010 - 10:02
Rusya'dan sevgilerle
Bioware'ın başarılı aksiyon RPG serisi Mass Effect, büyük ihtimalle yola 3 numaralı üyesiyle devam edecek. Şu sıralar bildiğiniz gibi Bioware, bazı görüntüler yayımlıyor, ama bunların hangi oyunla alakalı olduğunu söylemiyor. Büyük duyuruyu ise, 11 Aralık'ta düzenlenecek olan VGA'da yapacaklarını belirtiyor. Peki bu oyun ne?

Mass Effect 3 sesleri
Pek çok kişinin aklından geçen isim, Mass Effect 3. Hatta Sony Rusya da aynı görüşe sahip. Firma, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Bioware'ın tanıtacağı oyunun Mass Effect 3 olacağını iddia ediyor. Bakalım doğru çıkacak mı?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 3 sesleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×