Mass Effect 3 ve co-op modu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.06.2011 - 10:51
Uzayda iş birliği ihtimali
Bioware tarafından geliştirilip, EA'in dağıtımcılığını üstlendiği RPG oyunu Mass Effect 3, PC, PS3 ve X360 platformları için 6 Mart 2012'de raflarda yerini alacak.

Eurogamer'ın belirttiğine göre, oyunda 4 kişiye kadar destek veren online bir co-op modu bulunabilirmiş. Co-op modunun senaryo modundan bağımsız ve rekabetçi özelliklere sahip olacağı da söyleniyor.

Mass Effect 3 ve co-op modu
Mass Effect 3'ün online modlarına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bioware'ın kurucularından Ray Muzyka, daha önce yaptığı açıklamalarda Dragon Age ve Mass Effect serileri için birçok düşüncelerinin olduğunu (MMORPG oyun gibi), ancak henüz uygulama anlamında bir aşamanın kat edilmediğini söylemişti.
 
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 3 ve co-op modu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×