Mass Effect 3'ün platformları belli oldu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.12.2010 - 10:00
Cuma ön satışa çıktı, cumartesi kesinleşti.
Hatırlarsanız cumartesi gecesi sizlere Mass Effect 3'ün EA'nın sitesinden ön siparişe açıldığını duyurmuştuk. İşte bu haberin üzerinden geçen yaklaşık 48 saatten sonra Electronic Arts yöneticilerinden Patrick Buechner Twitter sayfasında Mass Effect 3'ün Ps3, PC ve XBox 360 için önümüzdeki yıl hazır olacağını belirtti.

Mass Effect 3'ün platformları belli oldu
Tweet yazısı aynen şöyle:

"Mass Effect 3 Xbox 360, PC ve ...PS3 için geliyor!"

Kısa ve öz değil mi?

Cumartesi akşamı yapılan VGA ödül töreninde oyunun çıkacağı platformlar açıklanmamış lakin cuma akşamı "yanlışlıkla" EA'nın sitesinde ön sipariş için koyulduğunda PS3, 360 ve PC için satıldığı belirtilmişti.

Bu arada VGA'da oynunun tanıtım videosu da gösterildi.
 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 3'ün platformları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×