Mass Effect 4 çıkış tarihi 2014 sonu

Mass Effect 4 çıkış tarihi 2014 sonu

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 13.12.2012 - 10:13
Oyunun yapımına başlanmış bile!
Son yılların en başarılı serilerinden Mass Effect'in bir sonraki oyununu iple çekiyoruz açıkçası. Üçüncü oyunun epik sonundan sonra hikayenin nasıl ilerleyeceği de büyük merak konusu. Ya da oyunun üçlemenin sonrasında mı yoksa öncesinde mi geçeceği de bilinmiyor. Ancak BioWare'den gelen açıklamalara göre oyunun yapımı başlamış durumda.

Mass Effect 4 çıkış tarihi 2014 sonu
Mass Effect 3'ün yapımcısı Mike Gamble'ın GamerSyndrome sitesine verdiği röportajda oyunun planlanan çıkış tarihi de açıklandı: 2014 sonu ila 2015 ortasında bir tarihte kavuşacağız Mass Effect 4'e. Oyunun geliştirmesine de bir iki ay önce BioWare ofisinde başlanmış.

Mass Effect 3'ün sonuyla ilgili ilginç bir açıklama yapan Gamble, oynadığımız finalin aslında ilk düşündükleri final olmadığını söyledi. Eğer oyunu bitirmediyseniz bir sonraki paragrafı atlamanızda fayda var, ya da oyunun ilk sonunu öğrenmek isterseniz okuyabilirsiniz.

"Mass Effect 3'ün orijinal sonunu çöpe atmıştık. İlk başta düşündüğümüz son şöyleydi; Commander Shepard ile Reaper'lar tarafından dönüşüme uğratılmış Illusive Man arasında yaşanan bir boss savaşı. Bu fikri uygulamadık çünkü boss savaşı ile biten bir sürü oyun var."

Öte yandan Mass Effect 3'te oyunculara ziyaret imkanı verilmesi planlanan bir diğer gezegen de Turian'ların ana yurdu olan Palaven gezegeni olacakmış ancak oyunda da gördüğümüz gibi sadece Palaven'in uydusunda geçen bir bölüm vardı. Öte yandan oyunun co-op multiplayer modu da ilk başta Mass Effect 2 için geliştirilmiş, ancak oyunun çıkışına az bir vakit kaldığı için ME2'de yer alamamış

Mass Effect 4'ün geliştirilmesine başlandığına göre, Haziran ayında E3 2013'te ya da Ağustos ayında Gamescom 2013'te ilk fragmanı bekleyebiliriz. Ama 2014 sonuna kadar bir Mass Effect 4 göremeyecek olmamız evlat acısı gibi geldi...
Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 13:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×