Mass Effect 4'ün önceliği: Foto-gerçekçilik ve inandırıcı karakterler

Emin Çıtak
Emin Çıtak 23.02.2015 - 08:47
Yenilerin, eskileri aratmaması en büyük temennimiz
Yeni Mass Effect’in işi gerçekten çok zor. İlk üçleme sona erdi ve ardında oyun dünyasının belki de en imza karakterlerini bizlerle tanıştırdı. Garrus, Liara, Thane, Saren, Illusive Man derken liste öyle uzayıp gidiyor ki işin içinden çıkamıyoruz. Bunların üzerine Mordin ve Legion gibi Mass Effect dünyasını derinden değiştiren iki karakteri de ekleyince olay iyice cümbüşe dönüyor.

Yeni Mass Effect’in veya Mass Effect 4’ün ilk mottosuysa foto-gerçekçi görsellik ve inandırıcı, duygusal karakterler olacak. Bioware’ın yeni iş ilanı bunu kanıtlar nitelikte. “gerçekçi ve stilize tarza uygun, duygusal ve inandırıcılığı yüksek karakterler.”

Mass Effect 4 için henüz bir çıkış tarihi veya çıkış dönemi belirtilmedi ama oyunun önümüzdeki yıl PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkması bekleniyor.

Mass Effect 4'ün önceliği: Foto-gerçekçilik ve inandırıcı karakterler
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2022 23:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 4'ün önceliği: Foto-gerçekçilik ve inandırıcı karakterler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×