Mass Effect: Andromeda 20 doların altına düştü

Furkan Güler
Furkan Güler 13.09.2017 - 19:53
Mass Effect serisinin en kötü oyunu Andromeda oldu

Şüphesiz video oyun tarihinin en sağlam fütüristik hikayelerinden bir tanesine sahip olan Mass Effect üçlemesi, oyuncuları unutulmaz anlar yaşatmayı başarmıştı. Ancak üçlemenin ardından gelen Mass Effect: Andromeda, maalesef hikaye ve teknik tarafta yer alan sıkıntılar yüzünden oyuncuların beğenisini kazanamadı.

Çıktığı dönemde boğuştuğu teknik sıkıntılar yüzünden yerin dibine sokulan oyun, gelen yamalar ile birlikte düzeltildi ancak video oyun dünyasında bir kere oyuncunun güvenini kaybederseniz, geri kazanmanın oldukça zor olduğunu unutmamanız gerekiyor. Sonrasında durumda o kadar kötüye gitti ki, EA Games yapımcı stüdyonun fişini çekerek çalışanları farklı farklı stüdyolara dağıttı. Bu durumdan sonra Mass Effect: Andromeda'nın kurtarılamaz olduğunu kabul etmek zorunda kalmıştık.

Mass Effect: Andromeda 20 doların altına düştü

Mass Effect: Andromeda, 20 doların altında satılıyor

İlk olarak 60 dolar fiyat etiketi ile piyasaya çıkan Mass Effect: Andromeda, şu anda Amazonda 20 doların altında satılıyor. Oldukça büyük bir indirime maruz kalan oyun, görünüşe göre oldukça zor alıcı bulabiliyor. Hem PC hem de Xbox One sürümünün 20 doların altına düştüğü sayfalara buradan ve buradan ulaşabilirsiniz. Bakalım ilerleyen dönemler oyunun fiyatı daha ne kadar inecek?

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 22:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
omer724
omer724 17.09.2017 03:31
sadece hikaye ve optimizasyon yaktı oyunun başını öküz gibi downgrade yedi yine optimizasyon sorunlu çıktı bu işleri sonyden öğrenin adamlar upgrade yapıyor daha güzel optimizasyon ile çıkıyor(her oyunlarında olmasada çoğu oyunları öyle) Mass Effect: Andromeda bir bombaydı ellerinde patladı hadi eyv.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 16:03
Zaten ederi o kadarlıktı açık konuşalım beyler bozulmasın keyyiflerrrr.Herkese iyi splifffflerrrr
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 10:52
oyunla uğraşacaklarına cinsellik vb şeylerle uğraşırsan böyle olur. Yazık ettiniz oyuna! Bioware de EA dan kurtulmalı değilse en iyi stüdyolardan biri yok olacak!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 10:14
Abi şu başlıktaki fotoyu her gördüğümde kahkaha atıyorum ya, nasıl bir yüz ifadesidir o :D:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 10:11
en sevdiğim serilerden birisi, çok key alarak oynamıştım diğer oyunları ama bu oyun olmamış, birşey eksik geldi bana. yüz animasyonu falan onlara da takılmıyorum da me3-2-1 den aldığım keyfin yarısını bile alamadım bu son oyundan...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect: Andromeda 20 doların altına düştü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×