Mass Effect: Andromeda ne kadar düzeldi?

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 15.05.2017 - 16:20
3 Farklı sürümün karşılaştırma videosu
Yüz animasyonları ve oynanışı ile birçok RPG tutkunu tarafından yoğun şekilde eleştirilen ve hem satış rakamları hem de inceleme puanları ile beklediği etkiyi gösteremeyen Mass Effect: Andromeda, yayımlanan güncellemeler ve yenilikler ile küskün oyuncuların gönlünü alma çalışmalarına devam ediyor.

Mass Effect: Andromeda ne kadar düzeldi?


1.05 güncellemesi ile özellikle göz shader'lerinde güncellemeye gidilen yapım, daha gerçekçi ve ölü olmayan bir tecrübe sunmuştu. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan 1.06 güncellemesiyle ise yüz animasyonlarında ufak da olsa güncelleme yapılan oyun, daha inanılır ve gerçekçi bir hal almış gözüküyor.

1.06 güncellemesinin karşılaştırma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 23:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
ZoDi
ZoDi 16.05.2017 14:29
Oyun early access çıktı herhalde...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2017 07:07
Mesele oyunu sorunlu çıkarmak değil, korsanla savaşın asıl yöntemi bu.Denuvo gibi koruma kalkanlarını korsana karşı atılan bir aldatma saldırısı olarak düşünün.Korsan kullanırsanız eksik yazılım kullanırsınız diyorlar yani.Neredeyse bütün sp temelli oyunlar artık böyle çıkıyor. Çakallık mı? %100. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
lucasi
lucasi 16.05.2017 03:40
ya millet oyunu oynadı bitirdi tuvalete attı üstüne sifonu çekti unutulmaya yüz tuttu adamlar yama çıkarıyor. kaldı ki tek sorunu animasyonlar değil. bu oyun yüzünden mass effect boşluğa düştü yeni oyun gelmeyebilir diye haberler çıktı. mk da göremedim ancak araştırın var bir sürü yerde. bu oyun tutmuş olsa sonraki oyun için kollar sıvanmaya başlanmıştı bile.

@ durates , valla tek başına ort. üstü hatta güzel bir oyun olabilir ama bir mass effect olarak efsane 1 ve 2. oyun kalitesinde demek bu oyunları aşağılamaktır net. 3. oyunun küllerinden doğunca anca bu kadar oluyor. aynı rol yapmayı öldüren otomatik diyaloglar aynı tavuskuşu olup yerin dibine geçme isteği uyandıran sahneler aynı hoplamalı zıplamalı dövüş sistemi. nasıl becerdilerse o kadar sene uğraşıp daha beter hale getirmişler. animasyon ve seslendirmeler yüzünden diyalog ve sahneler daha çok göze batıyor 3. oyunda bazı diyalog ve sahnelerde aşırı gereksiz duygusallık vardı bunda da aşırı gereksiz komiklik var. dövüş sisteminde artık yoldaşların güçlerini kullanıp skill combo yapamaz olmuşuz iyice aksiyonvari oynanışa dönmüş. baş kötüler bir reaperlar değil baş kahraman bir shepard değil. (adama şu oyun için mi kıydınız yazık) milyon yılı uzak galaksiye gidiyon ama istanbuldan kalkıp şileye gelmiş hissiyatı uyandırıyor. görevler birbirinden çok kopuk ve çoğu özenilmemiş. yeni yoldaş karakterler eskilerin yokluğunu doldurmaktan uzak. müzikler 1 ve 2'nin epikliğinin yanına yaklaşamıyor. öncekilere göre insanı düşündüren seçimler yapabileceğimiz yerler az. neredeyse nereden tutsam elde kalıyor. iyi diyebileceğim kısımlar grafikler uzay tasarımları ve silah zırh yetenek çeşitliliği. bir de multisi 3. oyunun kopyası olsa da fena değil. şahsen bu oyuna vereceğim parayı balkonda yakarım havam olur en azından.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2017 17:01
su an ikinci kes oyunu bitirmek icin basladim,su ana kadar gordugum gercekten oyun hem sinematikler hem de oyunici animasyonlarda oldukca ilerlemis durumda,ulan ne vardi su oyunu du halde cikartsaydiniz da millet bu kadar gommeyeydi sizi,ah ea oyun dunyasinin kamburusun,bioware i de bitireceksin...
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2017 00:31
aslında dostum EA yaptığı oyunlarda genelde bug vs. olmaz o şikayetlerin sahibi çoğu zaman ubisofttur ancak EA mikro ödemeler ve DLC ler konusunda zirve yapmış bir firma CDPR ve rockstar games dışında hiçbir firmanın fanatiği değilim ancak EA yi pis iş yapmakla suçlamamak gerek
Kalan Karakter : 300 Gönder
durates
durates 15.05.2017 23:07
Tek sorun animasyonlar mı? Başka ne sorunları var almakta tereddüt ediyorum...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect: Andromeda ne kadar düzeldi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×