Mass Effect Andromeda'nın multiplayer bilgileri geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.01.2017 - 11:57
Beta ne zaman?
Yayınlanan yeni videosunun yanı sıra çıkış tarihinin açıklanması ile birlikte tekrar gündeme gelen Mass Effect Andromeda'nın multiplayer moldarı ile ilgili şimdiye kadar bir açıklama ile karşılaşmamıştık. Oyunun resmi adreslerinden çok yakında multiplayer modunun ortaya çıkacağı belirtilmişti. Bugün ise konu ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı.

Konuyla ilgili kendisine yöneltilen bir soruyu cevaplayan oyunun ana tasarımcılarından Ian S. Frazier bu ay sonunda oyunun multiplayer betası ile ilgili ilk bilgilerin geleceğini doğrulamış.

Daha önce Kasım ayında yapılması planlanan oyunun kapalı betası ertelenmişti. Bahsi geçen bu betanın nasıl bir işleyişe sahip olacağı ise belirtilmemiş durumda. her halukarda bu ay sonunda oyunun multiplayer modları ile ilgili ilk bilgilere kavuşmuş olacağız.

Mass Effect Andromeda'nın multiplayer bilgileri geliyor
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2022 01:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2017 22:12
system 32 kardeş..adamların birtek oyunun sonunu açıklamadıkları kaldı...spoiler free bütün bilgileri verdiler daha ne yapsınlar allah aşkına...karakterlerin ikiz olduğu babasının n7 olduğu filan ..güncel bilgileri reddit mass effectden ve buradan takip edebilirsin.
System32
System32 16.01.2017 09:27
takip edememişiz bizim kusurumuz kardeş
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 10.01.2017 14:24
oyunun çıkmasına 2 ay kadar bir süre kaldı ana senaryosu hakkında net bilgiler yok ana karakter hakkında bilgi yok bu sefer ki maceramız hakkında net bir ipucu yok bunlar 3. oyundan sonra en önemli detaylar bence
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2017 14:55
System32, bahsettiğin tüm içerikler daha önce açıklandı. Buraya yazamam ancak donanımhaber forumlarında Mass Effect Andromeda Günlükleri adında bir yazım var. Andromeda hakkında şimdiye kadar bilinen herşeye oradan ulaşabilirsin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect Andromeda'nın multiplayer bilgileri geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×