Mass Effect filminde sürpriz değişiklik

Mass Effect filminde sürpriz değişiklik

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 25.10.2012 - 15:13
Filmin yeni senaristi belli oldu
Bir yılı aşkın süredir kendisiyle ilgili kayda değer bir bilgi ortaya çıkmayan Mass Effect filmiyle ilgili bugün önemli bir değişiklik oldu. Thor ve I Am Legend filmlerinin senaristi Mark Protosevich, Mass Effect filmindeki görevini çok da ünlü yapımlara imza atmamış olan Morgan Davis Foehl'e devretti.

Morgan Davis Foehl bundan üç sene önce "prodüksiyona geçmeyen en iyi senaryolar" ödülü olan Black List ödülünü Whatever Gets You Through The Night filmiyle kazanmıştı. Ayrıca Adam Sandler'ın yapımları olan Click ve I Now Pronounce You Chuck & Larry filmlerinin senaryosunda görev almıştı.

Mass Effect filminde sürpriz değişiklik
Aslında Protosevich'in geçtiğimiz aylarda Mass Effect senaryosunu bitirip yeni bir filmi yazmaya başladığını biliyorduk. Filmin senaryosunun bitip bitmediğini bilmiyoruz, keza Foehl'in sadece üzerinden geçip geçeceğini mi yoksa baştan yazacağı konusunda da yapımcılar bir şey demedi.

Ancak stüdyo Legendary Pictures, Foehl'in Mass Effect fanı olmasından ve önceki çalışmalarında Mass Effect oyunlarına yakın bir hikaye kurgusu kullandığından mütevellit, bu değişiklik için sevinçli olduklarını söylüyor.

Filmin yapımcılığını Uncharted, Twisted Metal, Infamous ve Metal Gear Solid oyunlarının da sinema adaptasyonunu üstlenen Arada Productions gerçekleştirecek ve BioWare'den ayrılmış olmalarına rağmen Ray Muzyka ve Greg Zeschuk da filmin uygulayıcı yapımcısı olarak karşımıza çıkacak.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 00:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×