Mass Effect serisi bitmedi, hala anlatılacak çok hikaye var

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.02.2019 - 10:08
Bioware yeni Mass Effect'e göz kırptı

Mass Effect Andromeda ile serinin hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğratan Bioware şu sıralar daha çok Anthem ile gündeme geliyor.  Anthem'ın çıkışına sayılı günler kala, EA Games çatısı altındaki yapımcı firmadan Mass Effect serisi ile ilgili yeni bir açıklama geldi. 

Yeni Mass Effect oyunu ne zaman çıkacak?

Mass Effect serisi devam edecek mi. Mass Effect serisini takip eden oyuncuların aklındaki soru bu?. Mass Effect Andromeda ile devam etmese de bir şey kaybetmeyiz izlenimi bırakan Bioware, Mass Effect serisinin devam edeceğini açıkladı. Geliştirici stüdyonun başındaki isim Cassey hudson ve Mark Darrah, Mass Effect serisi ile hala söyleyecek çok fazla şeyleri olduğunu açıkladı. Seride hala anlatılmamış hikayelerin olduğunun altını çizen geliştiriciler, böylece yeni Mass Effect oyunu için yeşil ışık da yakmış oldu. Ateş olmayan yerden duman tütmezmiş. Geçtiğimiz aylarda Bioware'in hem yeni Dragon Age oyunu hem de yeni bir Mass Effect oyunu üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Bakalım yeni Mass Effec oyunu ne zaman çıkacak.   

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 23:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2019 00:01
Bence bütün seri oyunlar bitmeli, yeni isimlerle, yenileri yapılmalı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2019 16:47
SJW'lerden kurtulup köklerine dönerlerse iyi olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sandora
Sandora 13.02.2019 11:03
Andromeda'nın devamını kusursuz bir şekilde yaparlarsa mükemmel olur önceki rezillğide unuttururlar en azından.Ama en önemli nokta Bioware'in acilen EA'den kurtulması lazım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect serisi bitmedi, hala anlatılacak çok hikaye var

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×