Mass Effect üçlemesi böyle de bitebilirdi

Mass Effect üçlemesi böyle de bitebilirdi

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 20.06.2013 - 18:33
Eski BioWare yazarı alternatif planları anlatıyor
Eski BioWare çalışanı ve The Old Republic: Revan gibi romanların yazarı Drew Karpyshyn BioWare'de çalışırken üçlemeyi bitirmek için ciddi ciddi düşündükleri alternatif sonları açıkladı. Buna göre evrende "Dark Energy" adı verilen bir güç varmış. Canlılar bu gücü kullanacak seviyeye geldiklerinde; bu güç evrenin sonunu hazırladığı için Reaper'lar müdahale ediyormuş. Bu gücü durdurmanın yolu ise "biotic" güç. Bu yüzden de Reaper'lar kendileri kullanamadığı biotic gücünü efektif bir şekilde kullanacak bir güç oluşana kadar uygarlığı yıkıp baştan yaratıyorlar. Karpyshyn'e göre Prothean'lar ve Asari'ler bu gücü efektif bir şekilde kullanmaya yaklaşmışlar, ama tüm gereksinimleri karşılamıyorlar. Bir başka son ise Shepard'ın aslında bir uzaylı olduğunu fark etmesiyle ilgiliymiş. Kulağınıza nasıl geliyor bilmiyorum ama bize biraz karmaşık geldi. Ne diyorsunuz?

Mass Effect üçlemesi böyle de bitebilirdi

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 11:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×