Matchbox Rescue Rigs geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Matchbox Rescue Rigs geliyor
THQ, PC için hazirladiklari yeni oyunlari Matchbox Rescue Rigs'i duyurdu. Bu oyun THQ'nun Mattel ile yaptiklari Matchbox ve Hot Wheels isimleri altinda oyun yapma anlasmasindan duyurulan 4. oyunu. Matchbox Rescue Rigs'in çikisi ise bu kisin sonlari olarak gözüküyor. Matchbox Rescue Rigs'de oyuncular hava, kara ve deniz araçlarindan olusan kurtarma timlerini kontrol edecekler ve oyun vahsi ormanlar, çöller ve deniz gibi bölgelerde geçecek. Birbirinden farkli 15 kurtarma aracini kullanarak vahsi hayvanlari yakalama, engelleri yok etme,gemi tamirati ya da insanlari kurtarma gibi farkli görevlerde basari saglamaya çalisacagiz. Oyunda toplam 12 level bulunuyor fakat gizli bölgeleri bularak ayrica bonus bölümler ve araçlar da açilabiliyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2022 23:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Matchbox Rescue Rigs geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×