Matrix 10 DVD

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Matrix 10 DVD
Tiglon, 3 filmlik Matrix serisinin özel DVD setini çıkartıyor. Set geliştirilmiş ses ve görüntü ile ilk defa üçlemedeki filmleri beraber sunuyor. Matrix'in kılavuzu sayılan "The Matrix Revisited" , satış rakamlarını alt üst etmiş "Animatrix" ve Matrix evreni ile ilgili her türlü bilgiyi bulabileceğiniz beş tane tamamen yeni DVD de içermekte. Ayrıca her film için yeni sesli yorumlar, "Enter The Matrix" bilgisayar oyunu tanıtımı ve 106 adet konulara derinlemesine inen özellikler, kısa belgeseller ve daha pek çok değişik özellik içermekte.

Set 9 Şubat'ta raflarda yerini alacak. Matrix severler kaçırmasın.

Matrix 10 DVD

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Matrix 10 DVD

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×