Matrix: Enter The Matrix Videosu

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Matrix: Enter The Matrix Videosu
MAtrix filmini beğenipte, MDK gibi muhteşem bir oyunun yapımını becermiş Shiny firmasının yeni aksiyon macera oyununa göz atmak isteyenler videoyu indirsin hemen.

MDK gibi dedik, zira oyun mantık itibariyle ona çok benzer olacak. Bununla birlikte oynanış Max Payne, Tomb Raider arası bir tarzda. Yani standart bir üç boyutlu aksiyon macera oyunu belki de.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Matrix: Enter The Matrix Videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×