Max Payne 2 geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Max Payne 2 geliyor
Take Two Interactive firması Max Payne 2'nin yapımına başlandığını ve 2003 yılının ortalarında piyasalarda olacağını belirtti. Oyun 1.'sinin izlediği hikayeye devam edecek ve çok sevilen Bullet Time özelliği aynen oyunu süslemeye devam edecek. Oyun için henüz fazla detay ya da format belirtmedi ama büyük bir ihtimalle PC'lerde oyunu görürüz...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 15:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Max Payne 2 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×