Max Payne 2 ile ilgili ilginç gelişmeler.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Max Payne 2 ile ilgili ilginç gelişmeler.
Max Payne 2 ile ilgili ilk bilgiler elimize ulaşmaya başladı. Max Payne Headquarters isimli fan sitesi oyunun, her ne kadar resmi olmasa da, ilk ekran görüntülerini yayınladı. Ayrıca İngiliz oyun dergisi PC Zone, elinde Max Payne 2 ile ilgili oldukça enteresan bilgiler ve ekran görüntüleri olduğunu ancak bunları Perşembe gününden önce hiç kimseye açıklamayacağını duyurdu. Ancak tüm bu dedikodulara bakarak şunu söyleyebiliriz ki bu cumadan itibaren Max Payne 2’nun ana hatları ortaya çıkmaya başlayacak. Unutmadan belirtelim oyunun ilk ekran görüntüleri işte burada.Tadını çıkarın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Max Payne 2 ile ilgili ilginç gelişmeler.

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×