Max Payne sana ne olmuş?

Ağahan Çelik
Ağahan Çelik 3.06.2010 - 12:31
Max Payne sana ne olmuş?


Max Payne sana ne olmuş?


İlk Max Payne oyunu aramıza katılalı yıllar geçti. Çıktığı gün dünya çapında olay yaratan Max'e aradan geçen yıllar yaramamış gibi görünüyor. Yaşadığı birçok zorluk ve ailesinin ardından sevdiği kızı kaybedişi onu yıkmış, eski Max gitmiş ve onun yerine soğuk kanlı bir katil gelmiş. Gelin geçmiş yıllar ile değişen Max'e bir göz atalım:

YIL 2001

Max'in en genç zamanları, ailesinin ölümünün intikamını almak için katillerin peşine düşmüş, dinamik, yüz çizgileri henüz belirginleşmemiş, sivri çenesi, geriye doğru yatırılmış saçları ve sinsi gülüşü ile en genç Max.


Max Payne sana ne olmuş?

YIL 2003

Max artık daha ciddi, hayatın ona gösterdikleri karşısında daha deneyimli, biraz yaşlanmış, hala ince ama eskisinden daha zeki. Dünya, omuzlarına çökmüşcesine ağır onun için, sorumluluklarının daha da farkında.

Max Payne sana ne olmuş?


YIL 2009

Max artık bütün sevdiklerinden mahrum, önce ailesi daha sonra sevdiği kız, herşey tek tek elinden alınmış. Çökmüş ve bir hayli yaşlı halde karşımıza çıkan Max'in suratı yaralar ile dolu, kilo almış, yaşadığı hayattan saçları da nasibini almış ve dökülmüş, kirli sakalı ile evsizleri andırıyor. Onun artık kaybedecek hiçbirşeyi yok. İçindeki nefret ve kinin ortaya çıkma zamanı geldi ve çatıyor.

Max Payne sana ne olmuş?


KAYNAK
Max Payne sana ne olmuş?
gaming.hexus.net

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 09:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Max Payne sana ne olmuş?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×