1/2

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti (Makale)

Hakan Bozdemir 19.07.2014 - 22:17
Yeni dünyanın söz sahibi hangi tür olacak?
Bugün Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filminin devamı olan Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti'ne gitmiş bulundum. Henüz filme gitmemiş olanlar için kısa bir makale hazırlamak istedim. Gitmeli misiniz yoksa gitmemeli misiniz? Cevabını bu makalede bulacağınıza eminim.

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti (Makale)
Yönetmenliğini Matt Reeves'ın üstlenmiş olduğu Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti uzun süredir beklediğim filmler arasındaydı. Pek fazla film izlemiyorum ve izlediklerimin de kaliteli olmasına dikkat ediyorum. Bu yüzden bu filmden de beklentim oldukça yüksekti. İlk filmin ardından merak içerisinde kalmıştım ve ikinci filmi dört gözle bekler olmuştum. Aradan geçen 3 yılın ardından dördüncü film çıkmıştı ve benim merakım hala aynı seviyedeydi. Daha sonra uygun bir vakit ayarlayıp, yakın arkadaşlarımdan birini alarak sinemanın yolunu tutmuştum.

Sinemaya varıp filmi izledik ve evlerimize ayrıldık. O sırada ise benim aklımda kalan en güzel şeylerden biri Ceaser'ın ne kadar iyi bir karakter olduğuydu. Son zamanlarda gördüğüm en iyi karakterlerden biri kendisi.

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti (Makale)
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti içerisinde pek çok duygu öğesi yer alıyor ve film bunları size çok uygun bir dille anlatıyor. Türler içerisindeki bağlılık, bir aileye sahip olma duygusu ve liderlik unsuru tam olarak aklınıza kazınıyor. Filmi izlediğiniz zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınızdır.

DEVAMI SONRAKİ SAYFADA
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>