Mech Warrior'da beyaz perdeye geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Mech Warrior'da beyaz perdeye geliyor
Oyunları beyaz perdeye taşıma modası her geçen biraz daha yaygınlaşıyor. En son Driver'ın filminin yapılması kararının alınmasından sonra şimdi de Mech Warrior'ın filminin yapılması için kararlar alınmış bile. WizKids Media firması, Independence Day, Godzilla, Stargate, The Patriot, ve Eight Legged Freaks gibi filmlerde de rol almış olan Dead Devlin ile bir anlaşma yaptı ve Mech Warrior filminin çekimleri de yakın bir zaman içerisinde başlayacak. Oyununda olduğu gibi filminde de dev mech'lerin birbirleriyle olan heyecanlı savaşları konu edilecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mech Warrior'da beyaz perdeye geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×