MechWarrior 5: Mercenaries adına yeni oynanış videoları yayınlandı

MechWarrior 5: Mercenaries adına yeni oynanış videoları yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 26.12.2017 - 20:17
Mecha'yı bir de savaşırken görün.

Popüler teknoloji ve oyun sitesi IGN, MechWarrior 5'e erken erişebilme imkanına sahip oldu. 15 seneden beri MechWarrior serisinden ses çıkmıyordu. Yaklaşık bir ay önce bir Mecha etkinliğinde yeni oyunun yapım aşamasında olduğu öğrenilmişti. IGN ise MechWarrior 5: Mercenaries için iki adet oynanış videosu yayınladı.

Klasik Mech savaşları geri dönüyor

Yapımını, diğer MechWarrior oyunlarında da olduğu gibi Piranha Games üstlenecek. Yayınlanan videolarda eski oyunların hissini vermesi gerçekten oyuncuları mutlu edecek gibi görünüyor. İki adet olmakla beraber ve uzunluğu 25 dakika olan oynanış videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Videolarda da görüldüğü gibi Dünya'nın farklı yerlerinde ve ortamlarında helikopterler, üs silahları ve diğer Mechalara karşı savaşacağız. 3015 yılında geçen MechWarrior 5: Mercenaries, on beş yıl kadar uzun bir sürenin ardından oyunun hayranları için geri dönüş yapacak. Klasik Mecha'lar ile beraber yeni makineler, mekanikler ve bir hayli karmakarışık görevler MechWarrior 5'e eklenecek. 2018 yılının Aralık ayında çıkması beklenen MechWarrior 5: Mercenaries, beklendiği üzere PC ve Xbox One platformlarında satışa sunulacak. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 01:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2017 00:51
Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin,mechwarrior online 2013 yılında çıktı,15 senelik ara nereden geliyor ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×