Medal of Honor:"Bu oyunu satmayın!"

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 24.08.2010 - 12:00
İngiliz savunma bakanından şok edici açıklamalar.

İngiliz savunma bakanı Liam Fox, Medal of Honor'ı satacak firmalara oyunu stoklarına katmamalarını söyledi.

Fox açıklamasında "Taliban'ın yaptıklarının tekrar yaratılmasının kabul edilebilir olduğunun düşünülmesi şok edici" ifadesini kullandı. Bu durum karşısında iğrendiğini ve sinirlendiğni söyleyen Fox, İngiliz vatandaşlarının bu oyunu alacağını düşünmediğini de sözlerine ekledi.

Fox ayrıca satış firmalarının silahlı kuvvetlerine olan desteğini bu oyunu yasaklayarak göstereceklerini umduğunu belirtti.

Medal of Honor çoklu oyuncu modunda Taliban olarak oynamanıza izin veriyor. EA bu duruma "her oyunda iki taraf olur, bir polis bir de hırsız." diyerek cevap verdi.

Oyun 15 Ekim'de PC, Xbox 360 ve PS3 platformalarında piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor:"Bu oyunu satmayın!"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×