Medal of Honor, Bad Company 2 olmayacak

Feyzi Özmen
Feyzi Özmen 3.06.2010 - 12:31
Medal of Honor, Bad Company 2 olmayacak
DICE, Medal Of Honor kesinlikle multiplayer bazında Bad Company 2'ye benzemeyecek açıklamasını yaptı. Bildiğiniz üzere geliştirici firma olan DICE, geçen ay raflara Bad Company 2'yi sürmüşlerdi.

Konu ile ilgili Battlefield Bad Company 2 yapımcısı Gordon Van Dyke'ye IGN tarafından iki oyunun multiplayer'larının benzeyip, benzemeyeceği sorulduğunda şu cevabı verdi; ' Kesinlikle benzemeyecek. Ben bunu nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum fakat oyuncular kesinlikle MoH'un multiplayer'ında, Battfield Bad Company 2 klonu bulmayacaklar.' dedi. Sözlerine ' Ben oyuncular için güzel özelliklerin olacağını düşünüyorum. Bunun sebebi ise MoH serisinin büyük bir yapım olması. Ayrıca onlar bize multiplayer dahil yapımda kendimizi farklı ifade etmemiz adına fırsat veriyor' ifadelerini kullandı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 12:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor, Bad Company 2 olmayacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×