Medal of Honor - Clean Sweep ertelendi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 11:47
X360 kullanıcıları biraz daha bekleyecek
EA Danger Close ve DICE tarafından geliştirilen FPS oyunu Medal of Honor'ın DLC paketi olan Clean Sweep, X360 platformunda ertelendi. Normal şartlarda çıkması beklenen paket, bazı tekniksel sebeplerden ötürü ertelendi. PC kullanıcılarının ise, endişelenmesine gerek yok. Aynı şekilde Amerikalı PS3 kullanıcıları da bu paketi bugün PSN üzerinden indirebilecek. Avrupalı oyuncular ise, yarını bekleyecek.

Medal of Honor, PC, PS3 ve X360 platformları için 12 Ekim'de satışa sunulmuştu.

Medal of Honor - Clean Sweep ertelendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor - Clean Sweep ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×