Medal of Honor: Frontline'ın PS3 videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.10.2010 - 10:36
PS2 saflarını bırakıp da PS3'e adım atıyor
Medal of Honor serisinin eski oyunlarından Frontline, yeniden düzenlenmiş HD versiyonu ile PS3 konsoluna adım atıyor. Yeni çıkan Medal of Honor'ın özel PS3 versiyonunu satın alırsanız, yeniden düzenlenen Medal of Honor: Frontline'a da sahip oluyorsunuz. İşte oyuna dair yeni video. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için buraya tıklayın. Medal of Honor, PC, PS3 ve X360 için satışta.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor: Frontline'ın PS3 videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×