Medal of Honor Xbox betası ertelendi

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 1.07.2010 - 11:20
PC ve PS3 betası devam eden MoH Beta, Xbox gecikecek

MK olarak test ettiğimiz Medal of Honor'ın, PC ve PS3 betası halen devam ediyor. Ancak Xbox 360 sahipleri, beta için biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

EA'in yaptığı açıklamaya göre geliştirici, gecikmeye sebep olan sorunları düzeltmekle uğraşıyor. Kısa zamanda bu sorunların halledilip, Xbox 360 betasına başlanması bekleniyor.

Medal of Honor, PS3, PC ve Xbox 360 platformlarına 12 Ekim 2010 tarihinde piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor Xbox betası ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×