Medal of Honor, yetişkinler için

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 14:46
ESRB'den MoH'a M derecesi verildi
ESRB, EA Games'in FPS oyunu Medal of Honor'a M yani Mature derecesini uygun gördü. Yetişkinlere yönelik olan bu etiket, oyunlardaki argo kullanımı ve şiddet içerikli sahnelere karşı daha genç oyuncuları korumayı amaçlıyor.

Danger Close ve DICE tarafından geliştirilen Medal of Honor, günümüze yakın bir zaman diliminde, Afganistan'daki Tier 1 ekibinin başından geçen heyecanlı operasyonları ekranlarımıza taşıyacak.

Medal of Honor, PC, PS3 ve X360 platformları için 12 Ekim'de raflarda olacak.

Medal of Honor, yetişkinler için
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor, yetişkinler için

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×